BMW M4 GT3 gūst pirmo pjedestālu 2022. gadā

BMW M4 GT3 sacīkšu automašīna izcīnīja komandas pirmo pjedestālu 2022. gada IMSA sezonā. Šajā nedēļas nogalē M4 GT3 finišēja trešajā vietā GTD PRO klasē Monterejas sporta automobiļu čempionāta sacensībās. Konors De Filipi un Džons Edvardss brauca kopā ar 25. MOTUL BMW M Team RLL komandas automobili, divu stundu un četrdesmit minūšu ilgajās sacīkstēs veicot 107 apļus klasiskajā Laguna Seca trasē. BMW M Team RLL goda pjedestāls bija 95. BMW M Team RLL kopš 2009. gada.

bmw m4 gt3 laguna seca 0007 830x554

GTD klasē Bila Oberlena un Robija Folija vadītais Turner Motorsport BMW M4 GT3 Nr. 96 ar Bilu Oberlenu un Robiju Foliju arī izcīnīja pirmo Turnera pjedestālu sezonā, GTD klasē ierindojoties trešajā vietā. Paul Miller Racing braucēji Braiens Selerss un Madisons Snovs ar 1. klases BMW M4 GT3 finišēja ceturtie. Apvienojumā ar uzvaru Longbīčā katra BMW komanda ar jauno BMW M4 GT3 ir ierindojusies uz IMSA goda pjedestāla.

“Mēs varam būt ļoti gandarīti par savu šodienas sniegumu un pirmo pjedestālu sezonā,” sacīja.Bobijs Rahals, komandas vadītājs. “Konors un Džons aizvadīja labu cīņu. Mūsu stratēģija un pitstopi bija pareizi. Es ļoti lepojos ar komandu.”

BMW M Team RLL atgriezīsies IMSA sacensībās Watkins Glen International 23.-26. jūnijā Sahlen’s Six Hours of The Glen. Nākamās IMSA sacīkstes GTD komandām notiks 13.-15. maijā Mid-Ohio sporta auto trasē.